Žákyně a žáci výtvarného oboru byli přijati na umělecké školy

Dvě žákyně byly přijaty na vysoké umělecké školy: Ester Fillová na známou „Sutnarku“, na fakultu umění a designu v Plzni, obor keramický design. Julie Dolejšová byla přijata na ČVUT na obor Architektura a urbanismus, ale také na DAMU na obor Scénografie, kam na podzim nastoupí ke studiu. Dále gratulujeme žákyním a jednomu žákovi k přijetí na střední umělecké školy: Kristýna Chytilová bude studovat v Brně na SŠUD obor Game art a stop motion design, Marie Milotová na škole Artecon fotografii v reklamní praxi, Anna Miková Grafický design na soukromé škole Gape. Matylda BurešováFrantišek Janás úspěšně složili talentové zkoušky na známou pražskou uměleckou průmyslovku na Žižkově, Matylda si vybrala Výstavní a prostorový design, František bude studovat Užitou malbu. Přejeme mnoho úspěchů v profesním i osobním životě!

Sledujte nás na sítích....